top of page

אודות רגב לוי

אודות

 

שמי רגב לוי ומאז שאני זוכר את עצמי, עוד מילדות, עזרה לאנשים, גם במגע וגם במחשבה- שיחה, הייתה אחת האהבות הגדולות שלי והיא אחד העקרונות המנחים אותי בחיי.
כבר מגיל צעיר אמרתי לעצמי, שכשאהיה "גדול" אעסוק בתחום בו אוכל לעזור לאנשים וליצור השפעה חיובית על חייהם. 

הרצון לעזור לאנשים הוביל אותי לתפקיד של חובש קרבי בצבא, שם נדבקתי בחיידק והחלטתי שהדרך בה אוכל לסייע לאנשים בצורה שתיצור את האפקט המרבי גם עליי וגם עליהם, קשורה בתחום הטיפולי – טיפולים פיזיים ונפשיים, לצורך הקלה על כאבים ושיפור מצבם הבריאותי של אנשים. בשנים שלאחר שירותי הצבאי למדתי וחקרתי את ענף הרפואה המשלימה לאורכו ולרוחבו, עד שלבסוף מצאתי את התחום שהכי מסעיר אותי, התחום אליו אני מעוניין להתמסר ובו אני מעוניין להעמיק ולהתמחות – הרפואה הסינית.

 

החל משנת 2010 ועד היום, אני חי, נושם והולך בדרכי הרפואה הסינית ולומד את רזיה בלימודים תיאורטיים, פרקטיים, תקופת התמחות בסין וטיפולים רבים במסגרת פרטית וציבורית גם יחד.

אחד הדברים המרגשים בחיי הוא לראות מטופלים משתקמים וחוזרים לעצמם בעקבות הטיפולים שלי. זה הדלק שמניע אותי, זה מה שמעודד אותי לזנק בכל בוקר מהמיטה כדי לעשות את מה שאני אוהב כל כך!

המוטו שלי בחיים הוא פשוט – "הדרך היא המטרה!" – מוטו שנותן לי כוח להעניק לכל מטופל את מרב תשומת הלב והכוחות שלי, בכל טיפול וטיפול. עצם החווייה בחיים שלנו היא לא לאן נגיע אלא איך.

 

אני מטפל ברפואה סינית, טיפול הכולל: דיקור סיני, צמחי מרפא והתאמת התזונה היומיומית לערכי ועקרונות התזונה הסינית. כמו כן, אני מטפל בכיר בטווינא, שזה עיסוי רפואי סיני. 

לקליניקה שלי קראתי - Live Well – הדרך לחיות נכון משום שאני מאמין שלכל אחד מאיתנו יש את הזכות (ולפעמים נדמה לי שזו אפילו חובה) לחיות חיים נכונים, בריאים ומאוזנים. אני מאמין שכל אחד מאיתנו צריך ויכול לעצור מדי פעם את אורח החיים האינטנסיבי שלו ולחזור אל הפשוט והבריא. 

הקליניקה פתוחה תמיד בפני כל מי שרוצה להתחיל תהליך ריפוי אמיתי ונכון ואני כאן בכדי לעזור – לטפל, לייעץ ולהנחות בצורה היעילה, האקולוגית, הפשוטה ובעיקר – המותאמת עבור כל מטופל ומטופל.

_MG_0596.JPG.jpg
האמונות שלי

אני מאמין שלכל אחד מאתנו יש את הזכות לחיות נכון! לחיות פשוט ובריא.

אני מאמין שלכל אחד מאתנו יש את הזכות לפטור עצמו ממכאובי הגוף והנפש. 

אני מאמין שגופנו הוא "כלי הרכב" בו נוסעות נפשנו ותודעתנו וכמו כל כלי רכב, גם הגוף צריך טיפולים תקופתיים כדי לשמור עליו, אם לשמר את המצב הבריאותי או בכדי לרפא מחלות ומכאובים. 

כמו בעולם הרכב, כך גם בגוף, תחזוקה שוטפת, זיהוי מוקדם וטיפול נכון, יסייעו לנו לגבור על כל מחלה וכאב ולשמור על נפש בריאה בגוף בריא.

אני מאמין כי במהלך הביקורים אצלי בקליניקה, מעבר לטיפול הממוקד בבעיה שלכם, נלמד ביחד את הדרך לחיות נכון. תקבלו ממני את הכלים לחיות בצורה ההרמונית ביותר לכם ולבני משפחתכם, על מנת לשפר את אורח החיים האינטנסיבי ורווי המתחים בו אנו נמצאים ולחזור לפשטות הטובה והבריאה, לגופנו ולנפשנו. 

הניסיון שלי
 • מייסד, מנהל ומטפל בקליניקת Live Well – הדרך לחיות נכון

 • מטפל למעלה משלוש שנים בקופ"ח כללית-  רפואה משלימה

 • חבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי- I.A.TCM

 • בוגר מסלול של 4 שנות לימודי רפואה סינית במכללת רידמן לרפואה משלימה- Dipl. C.M

 • בעל התמחות קלינית של 3 וחצי חודשים בבית חולים בסין- Zhe Jiang Provicial Hospital of Traditional Chinese Medicine

 • בוגר קורס NLP practitioner

 • בוגר קורס תאוריית המרידיאנים

 • בוגר קורס ששת הצ'י ושש המערכות

 • מטפל בעובדי WeWork

 • מטפל בעובדי Google

 • מטפל בעובדי Monday.com

 • מטפל בעובדי DoubleVerify

bottom of page